REFERENCE

"Kontrabas z dielne Bucur sa mi veľmi osvečil. Má krásne hĺbky - piata struna (5-str. model Ceruti) je zvučná a ľahko sa ozýva. Zároveň znie tento nástroj veľmi príjemne a farebne aj vo vysokých polohách a má prierazné flažolety. Basa funguje a znie. Už som na ňu odohral niekoľko koncertov aj klasiku aj súčasnú vážnu hudbu "

František Výrostko ml., pro KONTRABASUM.com

kontrabasista a člen komorného orchestra Cappella istropolitana a ensemblu Ostravská Banda

"Byl jsem požádán o posudek několika kontrabasů z dílny rumunského houslaře Ioana Bucura. Dle mého názoru jde o velmi zdařilé nástroje kvalitního zvuku, zpracování dřeva a pěkného vzhledu, nabízí se několik různých modelů. Jejich cena je optimální a díky pečlivému seřízení dle individuálních potřeb, jsou nástroje využitelné širokým spektrem kontrabasistů, od specialistů na starou muziku, po moderní seskupení. Určitě doporučuji navštívit ateliér a nástroje vyzkoušet "

Radek Pokorný pro

KONTRABASUM.com

kontrabasista Komorní filharmonie Pardubice a člen kontrabasového kvarteta The Pink Elephants, učitel Konzervatoře Pardubice

"Pan Schebesta provedl celkové seřízení mého kontrabasu, včetně přepracování profilu hmatníku a výroby kobylky. Zná specifické požadavky jednotlivých hudebních stylů a dokáže přizpůsobit nástroj hráči přesně na míru. V otázce seřízení nástroje ho tedy mohu doporučit všem kontrabasistům." 

Radek Polívka pro

KONTRABASUM.com

kontrabasista, držitel žánrové ceny Anděl s projektem Martina Trchová Trio