KONTRABASY NA PRODEJ

Prodej celomasivních kontrabasů mistra Ioana Bucura

Prodáváme mistrovské vysoce kvalitní kontrabasy, vhodné pro koncertní užití, nebo konzervatorijní studium, klasické 4-stunné i 5-strunné speciální nástroje.
KONTRABASUM má v České republice výhradní zastoupení pro prodej a servis kontrabasů rumunského mistra houslaře Ioana Bucura, který staví společně se svým synem Ionutem Bucurem mistrovské celomasivní kontrabasy na velmi vysoké úrovni řemeslného zpracování, použitých materiálů a především výsledného zvuku. Mistr Bucur je mj. také tradičním vystavovatelem na prestižní celosvětové výstavě hudebních nástrojů v italské Cremoně - Cremona Mondomusica Internatioanl Exhibicion.
Každý kontrabas z portfolia mistra Bucura, který nabízíme našim zákazníkům, osobně přebíráme přímo u mistra a následně, dle individuálních potřeb klientů, finálně doseřizujeme v ateliéru na Pardubické konzervatoři, kde je také každý kontrabas před prodejem důsledně přehráván. Každý kontrabas mistra houslaře Ioana Bucura, je opatřen autorizačním certifikátem.

Rozhodl jsem se vyzkoušet ebenové stavěče kobylky. Za mě fungují na výbornou, nevnímám žádnou ztrátu tónového spektra, dozvuk stejný jako před úpravou. Doporučuji, případným zájemcům nainstaluji.