KONTRABASY NA PRODEJ

Prodej celomasivních kontrabasů mistra Ioana Bucura

Skladem nabízíme mistrovské vysoce kvalitní kontrabasy, koncertní nástroje pro sólovou i orchestrální hru, kontrabasy vhodné pro studium konzervatoří a akademií, klasické 4-strunné i 5-strunné kontrabasy. 
Kontrabasy dodáváme také pro základní umělecké školy, kterým nástroje také průběžně seřizujeme a opravujeme.
Dle možností nabízíme i starší kontrabasy v komisním prodeji, nebo zajímavé nástroje, které vykupujeme, renovujeme a vracíme zpět do světa dělat radost.

KONTRABASUM má v České republice výhradní zastoupení pro prodej a servis kontrabasů rumunského mistra houslaře Ioana Bucura, který staví společně se svým synem Ionutem Bucurem mistrovské celomasivní kontrabasy na velmi vysoké úrovni řemeslného zpracování, použitých materiálů a především výsledného zvuku. Mistr Bucur je mj. také tradičním vystavovatelem na prestižní celosvětové výstavě hudebních nástrojů v italské Cremoně - Cremona Mondomusica Internatioanl Exhibicion.
Každý kontrabas z portfolia mistra Bucura, který nabízíme našim zákazníkům, osobně přebíráme přímo u mistra a následně, dle individuálních potřeb klientů, finálně seřizujeme v ateliéru KONTRABASUM, kde je také každý kontrabas před prodejem důsledně přehráván. Každý kontrabas mistra houslaře Ioana Bucura, je opatřen autorizačním certifikátem.

Všechny zájemce zveme do našeho ateliéru KONTRABASUM k nezávaznému přehrání si nástrojů.