Kontrabas celomasivní, mistr Ioan Bucur, model Bernadel, 3/4, čtyřstrunný

Model: Bernadel
Výrobce: Ioan Bucur, Rumunsko
Stáří nástroje: nový
Typ: 4 strunný
Velikost: ¾
Menzura: D, cca 104,5 cm
Horní luby šířka: 52cm
Spodní luby šířka: 67cm
Stavba: violová, klenutá zadní deska
Materiál: celomasivní
Přední deska: transylvánský rezonanční smrk
Zadní deska a luby: javor
Hmatník: eben
Struník: massaranduba/eben
Mechaniky: Rubner
Lak: lihový, lesk
Seřízení: dle individuálních požadavků klienta
Záruka: prodloužená - 4 roky na stavbu nástroje a použitý materiál

0 Kč
Skladem

Celomasivní kontrabas - Model Bernadel - vyniká mocným akustickým výkonem a bohatou barvou zvuku. Je to kontrabas, který má ambice se stát jak výborným orchestrálním nástrojem, tak nástrojem sólovým. Stejně tak se bude prosazovat v menších hudebních akustických seskupeních, je vhodný na arco i pizzicato, má dostatečný výkon i bez nazvučení. Bernadel je ¾ kontrabas s robustnějším tělem, než-li mají modely Marcuci a Francez, menzura je však stále okolo 104,5cm.

Certifikované rezonanční dřevo přirozeně vysychalo min. 10 let, pochází z Transylvánských lesů. Nástroj je opatřen autorizačním certifikátem mistra. Doporučujeme struny Pirastro Obligato, nebo Evah Pirazzi medium, pokud hrajete výhradně arco, výbornou službu odvádějí Belcanto od Thomastik.

Kontrabas je po kompletním seřízení v našem ateliéru KONTRABASUM, možno nastavit dle individuálních preferencí každého interpreta.


Zaujal Vás tento kontrabas? Chcete probrat jeho vhodnost a konkrétní charakteristiku, domluvit si nezávazné přehrání, vyzkoušet i jiné nástroje? Ať už jakkoliv, těšíme se na Váš kontakt, můžete volat na +420 722 005 100, psát na WhatsApp, využít formuláře níže, nebo nám napsat email.